05:12 p/km
Időjárás
Felhős idő Felhős idő, 20 fok,
Edzés leírása

A depózás jól sikerült:2:17,Zárójelben jegyzem meg,hogy annyira ,,profi " volt a szervezés,hogy a rajtcsomagban kapott,Tündénél maradt gélt nem egedték ,hogy odaadja nekem,kölső frissítes nem adható jogcímen.Ez volt az egyetlen negatívum a versenyen.

Futáshoz a legjobb időjárás volt.Könnyítéssel kellett kezdenem a félmarcsit.

4 kört kellett teljesíteni a leveleki tó partján.Nagyon szép volt.

Életem legjobb futása volt triatlon versenyen.Végig nagyon élvezve,szinte mosolyogva futottam végig.A köridőim:27:49,27:35,27:23,26:23.A frissítés is jól sikerült.A két gél nagyon tuti volt,+ 1 műzli.Ezek mellé csak vizet ittam.

Az utolsó 300 méteren sikerült befognom a Vinibike-os Szakáts Szabit,aki egy darabig próbált jönni,de nem volt benne több,így 5.,kategóriámban az I.helyen értem célba.Összidőm:5:41:46

Családias hangulat,jó szervezés,kiváló triatlonos idő.Szép családi és egyéni Sportélményt szereztünk