165
0
171

Balatonman Kenese, futás.

második depó szokásosan rendben ment, a leggyorsabb volt a mezőnyben. bár futásra már eldőltek a dolgok, azért 3:45-50 között szerettem volna végigfutni. a kör feléig jól is ment, leszámítva, hogy a murván a fordítónál taknyoltam egyet. az uccsó 2 kilit viszont már nem igazán kívántam, egyszerűen csak túl akartam lenni rajta. futáson igazából más extra nem történt, kicsit lassultam a végére, így végül a 4. futóidővel rajt-cél 2. helyet hoztam, asszem ez volt a papírforma.

összegezve: kis hiányérzetem azért minden számban van, ha jó napot fogok ki, tud ez ennél kicsit jobb is lenni, de abszolút elégedett vagyok, jó verseny volt.

frissítésben viszont kicsit eltértem a korábbiaktól, és verseny után 1 órával ki is feküdtem, eléggé le voltam merülve, hányingerem volt, fájt a fejem. Velencén még kipróbálok egy 3. verziót, és akkor meglátom, mi kell a Bp-i OB-ra majd.

00:27:07 6.9 03:56 15.27 0 0 171 165